Obowiązek informacyjny - newsletter

Logo cyfrowy dialog
Logo politechnikia łódzka
Logo funduszy europejskich
Flaga Polski
Logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego

OBOWIĄZEK
INFORMACYJNY

Obowiązek informacyjny dotyczący osób zamawiających newsletter

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (UE – 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., dalej „RODO”) dokonana została aktualizacja zasad, na jakich przetwarzane są dane osobowe dostarczone przez czytelników strony Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog poprzez stronę internetową lub wiadomości e-mail.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog, z siedzibą w Warszawie (01-118), ul. Batalionu Parasol 4/36

2) Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu przesyłania Newslettera z informacjami, zaproszeniami oraz linkami do artykułów.

3) Pana/Pani dane osobowe będziemy przechowywać przez okres istnienia Newslettera Stowarzyszenia Cyfrowy Dialog lub do momentu cofnięcia zgody na otrzymywanie Newslettera;

4) Posiada Pani/Pan prawo do:

a) żądania od administratora dostępu do danych osobowych,

b) sprostowania danych osobowych,

c) usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,

d) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,

e) przenoszenia danych.

5) Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie przez wysłanie maila na adres kontakt@cyfrowydialog.pl

6) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

7) Podanie danych osobowych jest dobrowolne.