) Zaprogramuj Przyszłość

Aktualności

Wspomnienia z projektu

Logo cyfrowy dialog
Logo politechnikia łódzka
Logo funduszy europejskich
Flaga Polski
Logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego

Wspomnienia z projektu

Nazywam się Magdalena Sobczak i od 14 lat pracuje w Zespole Szkół Salezjańskich w Poznaniu jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej oraz logopeda. Informacja, którą otrzymałam o projekcie Zaprogramuj Przyszłość zawierała obszerny opis planowanych działań.

Od razu wiedziałam, że chcę w nim wziąć udział, ponieważ w planach miałam szkolenia z zakresu edukacji cyfrowej. Dodatkowym atutem projektu były atrakcyjne pomoce edukacyjne: roboty, tablety, płytki MakeyMakey oraz maty do kodowania, które otrzymywała szkoła.

Cykl szkoleń przeprowadzonych przez p. Dorotę Czech-Czerniak idealnie odpowiadał moim potrzebom i oczekiwaniom. Pani Dorota potrafiła zarazić mnie swoją pasją i przez cały czas trwania projektu była dla mnie wsparciem. Zawsze mogłam zgłosić się z prośbą o pomoc w rozwiązywaniu problemów. Utworzyła dla nas obszerną bazę materiałów, wskazywała ciekawe strony internetowe, portale. Do dziś korzystam z pomysłów Pani Doroty w swojej codziennej pracy z dziećmi. Projekt udało mi się zrealizować podczas zajęć stacjonarnych. Dzięki przygotowanym materiałom ich realizacja nie sprawiła mi najmniejszego kłopotu. Uczniowie byli zachwyceni zajęciami i z niecierpliwością wyczekiwali kolejnych spotkań w ramach projektu.

Brałam udział w licznych webinarach, które dały mi możliwość dalszego doskonalenia i pogłębiania swojej wiedzy i umiejętności. Projekt przyczynił się do zwiększenia atrakcyjności prowadzonych przeze mnie zajęć, a nauka programowania i kodowania stała się dla dzieci niezapomnianą przygodą.   

Uczestniczka projektu Magdalena Sobczak - Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu 

Bądź na bieżąco

AKTUALNOŚCI

12/12/19

Start szkoleń „Zaprogramuj Przyszłość”

W listopadzie wystartowały pierwsze szkolenia stacjonarne w projekcie „Zaprogramuj Przyszłość”
 

czytaj więcej

13/01/20

Zapraszamy na kolejne szkolenia

Przed nami kolejne szkolenia dla nauczycieli w projekcie Zaprogramuj Przyszłość

czytaj więcej

11/02/20

Baner na stronę szkoły

Twoja szkoła bierze udział w "Zaprogramuj Przyszłość"? Wrzuć baner na stronę!

czytaj więcej

Kontakt

Stowarzyszenie Cyfrowy Dialog

e-mail: kontakt@cyfrowydialog.pl

tel.: +48 733 786 302